Галерия
Премиера на книгата 2 в 1 “Момчето на прозореца” и “Момичето от квартала”.
Премиера на книгата 2 в 1 “Момчето на прозореца” и “Момичето от квартала”.
Талантливите деца на клуб “Светлини сред сенките” с ръководител Валя Димова от ОДК “Свети Иван Рилски”, бяха наградени за приноса и творческото участие.
Когато децата пишат книги, се раждат чудеса. Въображението няма граници.