Великденско ателие с децата от ДГ “Здравец”, втора група “Миньони” с ръководители г-жа Цвета Диманова и г-жа Валентина Маджарова, изработиха пъстри декорации, за празника. Благодарим на децата и прекрасните им ръководители!